خانه » مقالات و مطالب شرکت ترکان تجهیز تاسیسات

مقالات و مطالب شرکت ترکان تجهیز تاسیسات

تاییدیه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای ساپورتهای مدولار ساخت شرکت وستا دژ

تاییدیه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای ساپورتهای مدولار ساخت شرکت وستا دژ

  • از

در این مطلب تاییدیه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای ساپورتهای مدولار ساخت شرکت وستا دژ به صورت تصاویر و فایل پی دی اف جهت مطالعه شما قرار گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. برای دانلود فایل PDF کلیک کنید.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه تبریز (تصاویر)

  • از

شرکت ترکان تجهیز تاسیسات تبریز مفتخر است که در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه تبریز در غرفه های «سانا عایق» و «وستا دژ» شرکت داشته است. در ادامه تصاویری از غرفه های شرکت را مشاهده می‌کنید.

نمایشگاه بین المللی سیستم های برودتی و حرارتی تبریز

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی حرارتی و برودتی تبریز

  • از

شرکت ترکان تجهیز تاسیسات تبریز مفتخر است تا شمارا به بازدید از غرفه شرکت وستا دژ در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه تبریز واقع در سالن امیرکبیر غرفه های «سانا عایق» و «وستا دژ» دعوت نماید. تاریخ برگزاری: ۳ الی ۶ تیرماه ساعات برگزاری: ۱۶ الی ۲۲

عدم بالانس در پمپ های گریز از مرکز

  • از

وقتی اجزاء چرخان پمپ نابالانس باشند، ارتعاش حاصل از عضو چرخان نابالانس می تواند ترسناک باشد. این ارتعاش می تواند موجب لرزش سطح زمینی که دستگاه روی آن قرار گرفته است شود، دستگاه های اطراف آن در جای خود تکان می خورند، پیچ های نگه دارنده شل می شوند و قطعات می شکنند.

مراحل آماده سازی محل سوراخ در بتن برای کاشت میلگرد با چسب کاشت INDEX

ویدئو | مراحل آماده سازی محل سوراخ در بتن برای کاشت میلگرد با چسب کاشت INDEX

  • از

مراحل آماده سازی محل سوراخ در بتن برای کاشت میلگرد با چسب کاشت INDEX برای خرید چسب کاشت INDEX اسپانیا می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید! همچنین می‌توانید برای مشاهده ویدئو های بیشتر، کانال آپارات مارا دنبال کنید.

تست کشش چسب کاشت میلگرد

ویدئو |تست کشش چسب کاشت میلگرد

  • از

تست کشش چسب کاشت میلگرد با چسب MOPURشرکت INDEX اسپانیا با نیروی معادل ۵ تن برای مشاهده ویدئوهای بیشتر، کانال آپارات مارا دنبال کنید.

كاويتاسيون در پمپ هاي سانتريفوژ

کاویتاسیون در پمپ های سانتریفوژ

  • از

عملکرد پمپهای سانتریفوژ در حالت بحرانی می تواند موجب اختلال سیستمهای مربوطه شود. از جمله این سیستمها نیروگاههای حرارتی و صنایع پتروشیمی است. در بعضی مواقع تعیین علت دقیق عملکرد ناپایدار پمپ ممکن نیست. جریان توربولان و یا شرایط غیر عادی جریان می تواند موجب لرزش های شدید و خارج شدن پمپ از مدار شود. یکی از دلایل اولیه لرزشهای پمپ سانتریفوژ کاویتاسیون است. در این حالت در اثر کاهش فشار مایع و تبخیر صورت… ادامه »کاویتاسیون در پمپ های سانتریفوژ

چند کلمه در مورد پمپ ها

چند کلمه در مورد پمپ ها

  • از

پُمپ یا تُلُمبه وسیله‌ای مکانیکی برای انتقال مایعات است که با افزایش فشار جریان آن، امکان جابجایی مایعات را به ارتفاعی بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین دست (معمولاً حوضچه یا مخزن) فراهم می‌آورد.به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می شود که انرﮊی مکانیکی را از یک منبع خارجی اخذ و به سیال مایعی که از آن عبور می کند، انتقال می دهد. در نتیجه انرﮊی سیال پس از خروج از این دستگاه… ادامه »چند کلمه در مورد پمپ ها